Tomasz Kołakowski - Muzyka jest moją pasją

Tomasz Kołakowski urodził się 28 maja 1997r. w Bytomiu. Ukończył I stopień Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Bytomiu w klasie saksofonu. Swoje zainteresowania artystyczne kontynuował w Klasie Aktywności Twórczej w gimnazjum. Był wielokrotnym uczestnikiem Międzynarodowych Chodzieskich Warsztatów Jazzowych i Międzynarodowych Leszczyńskich Warsztatów Jazzowych w klasie wokalu i saksofonu. W 2016r. zajął pierwsze miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Hiszpańskojęzycznej.

Obecnie jest studentem Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego gdzie studiuje wokalistykę jazzową oraz rozwija swoje umiejętności w grze na saksofonie. Przedmioty na studiach takie jak dykcja, ruch sceniczny, kształcenie słuchu itp. przygotowują go do pracy na scenie.

3 stycznia 2018r. założył jednoosobową firmę pod nazwą TOMASZ KOŁAKOWSKI, która zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną imprez okolicznościowych (wesela, bankiety itp.) Tomasz Kołakowski jest wokalistą, saksofonistą oraz konferansjerem. Swobodnie porusza się w każdym gatunku muzycznym (muzyka jazzowa, balladowa, klubowa, disco polowa, rockowa i wiele innych) co umożliwia zorganizowanie imprezy muzycznej zgodnie z oczekiwaniami zainteresowanego. Posiada własny sprzęt muzyczny, światła, wytwornice dymu itp. Prowadzi swój fanpage na Facebooku Tomasz Kołakowski gdzie w zakładce ,,Zdjęcia” w większości dokumentuje swoje występy. Dzięki temu mogą Państwo zobaczyć w jakich miejscach miał przyjemność występować.

Prowadzi zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym w zakresie podstaw edukacji muzycznej z fortepianu, saksofonu i wokalu. Do tego rozwija podstawową wiedzę muzyczną, rytmiczną czy ruchową.

0%
Zadowoleni klienci
0
Imprezy okolicznościowe
0
Koncerty
0
Występy
Menu